Довга видача біометричного паспорта? Поради для українців

выдача загранпаспорта |

Ажіотаж в Україні, пов’язаний з отриманням біометричних паспортів, триває вже довгий час, але мало хто знає про проблеми, які можуть виникнути при подачі документів на отримання біометричного паспорта. В офісах України величезні черги людей, які сподіваються отримати біометричний паспорт в призначені терміни, але найчастіше люди простоявши величезні черги, йдуть, ні з чим, а терміни видачі паспорта переносяться. Причому терміни видачі документа можуть збільшитися на 2 – 3 місяці.

Численні звернення до міграційної служби не дають результатів. Там просто розводять руками і стверджують, що затримка видачі документа від них не залежить. Як стверджує організація, їх завдання – сфотографувати людину, зібрати його особисті дані і замовити паспорт.

Пройшовши консультацію у фахівців, що працюють в міграційній службі, стало зрозуміло, що на видачу паспорта може вплинути надання документів, які доводять терміновість поїздки. Серед таких документів можуть бути квитки або путівка.

При виникненні ситуації пов’язаної з пропуском поїздки за кордон, із-за відсутності біометричного паспорта, юристи радять подавати позов до суду, для відшкодування шкоди. До цього дня в судовій практиці, не спостерігалося засідань пов’язаних з відшкодуванням моральної шкоди за зірвані поїздки за кордон. Більшість юристів впевнені, що якщо позов подасть одна людина, то таких згодом буде сотні, а то й тисячі.

Бажаєте швидко оформити документ, заплативши при цьому порівняно невеликі гроші?

Залиште заявку на сайті прямо зараз, або зателефонуйте операторам колл-центру Visa Land за номерами, вказаними розділі Контакти.

Ми з великим задоволенням проконсультуємо Вас по будь-яким додатковим питанням!

Задайте питання нашим фахівцям прямо зараз!

[amoforms id=”1″]