ОАЕ

ВІЗА В ОАЕОб’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) славляться своєю технологічністю і розкішшю. Люди тут живуть дуже солідно, тому корупції практично немає. Кількість скоєних злочинів є однією з найнижчих в світі. Емірати – це дуже багата країна. Щоб розуміти, наскільки багато тут грошей, уряд п’ять разів приймав рішення списати всі борги по кредитах кожному жителю країни. Іншими словами, взявши в кредит автомобіль і внісши кілька платежів, держава внесе інші платежі самостійно, після чого  оплатить кредит повністю. З цих та багатьох інших причин деякі люди приймають рішення замовити отримання візи в ОАЕ. Але перед ними постає інше питання – до кого можна звернутися за допомогою? Щоб уникнути проблем з законодавством рекомендуємо користуватися послугами перевіреної часом компанії, здатної надати максимально оперативний, але в той же час якісний результат.

Компанія Visa Land пропонує всім бажаючим кваліфіковану допомогу в офіційному оформленні віз для в’їзду на територію Арабських Еміратів.

ЦІНА ВІЗИ В ОАЕ


Тип візи Оформлення Вартість
30/60 одноразова 2 рабочих дні $ 110
30/60 одноразова (до 21 року)* 2 рабочих дні $ 160
30/60 одноразова Терміново (1 день) $ 170
30/60 MULTI 2 рабочих дні $ 270
90/60 одноразова 2 рабочих дні $ 370
90/60 MULTI 2 рабочих дні $ 630
* 30/60. 30 – кількість діб перебування, 60 – коридор використання візи.
** 90/60. 90 – це кількість днів перебування, 60 – коридор використання візи.
ВАЖЛИВО! Для коротких віз фото не потрібно.

Необхідні Документи

  • Кольорова скан-копія закордонного паспорта
  • Фото в електронному форматі

 


Що необхідно знати про оформлення візи в Емірати?

Якщо планується виїзд неповнолітніх дітей, які не перебувають в супроводі своїх батьків, при оформленні нової візи потрібна відправка свідоцтва про народження та письмової згоди на виїзд кожного з батьків. При цьому вона в обов’язковому порядку перекладається на англійську мову, сканується, після чого засвідчується в нотаріальній конторі.

Підсумкова вартість візи в ОАЕ залежить як мінімум від двох чинників – терміновості оформлення та запланованої кількості часу перебування. Середньостатистичні ціни на тридцятиденний термін складають 160 доларів США. При необхідності організувати перебування на термін до трьох місяців ціна складе 450 доларів. Як правило, процедура оформлення проводиться протягом трьох-п’яти днів, в залежності від завантаженості посольства і особливостей конкретної ситуації.

Громадяни, які не досягнули 21 років, при розгляді документації в імміграційній службі, повинні мати з собою згоду на виїзд від батьків з англійської нотаріально завіреної версією, а також свідоцтво про народження.

При наявності додаткових нюансів, пов’язаних з процедурою оформлення візи в Абу-Дабі і так далі, ми обов’язково проведемо безкоштовну індивідуальну консультацію.

 Чому необхідно звертатися до нас?

У порівнянні з рядом інших профільних компаній, які спеціалізуються на оформленні віз, агентство Visa Land пропонує скористатися низкою вигідних переваг:

  • Привабливі ціни. Вартість надання послуг з оформлення візи в Емірати є однією з найнижчих на території України в цілому;
  • Повний супровід. Штатні фахівці готові зібрати весь необхідний пакет документів, допомогти в зборі додаткових паперів, заявлених імміграційною службою, подати на перевірку і отримати офіційну відповідь;
  • Економія часу. Якщо при самостійному зверненні в імміграційну службу доводиться чекати відповідь протягом декількох тижнів, з Visa Land ви витратите всього пару-трійку днів.

Виникли якісь запитання? Знайти на них відповіді ви зможете на сайті, або зв’язавшись з нашими представниками. Контактна інформація вказана у верхній частині сторінки.

Пам’ятки Об’єднаних Арабських Еміратів

Джумейра | шейха Зайда | Гуггенхайма | Ferrari World |
Пальма Джумейра Мечеть Зайда Музей Гуггенхайма Світ Феррарі
Burj Al Arab | Абу Даби | Халифа | The Dubai Mall |
Бурдж-Аль-Араб Лувр Абу-Дабі Бурдж-Халіфа Дубай Молл

 

Задайте питання нашим спеціалістам прямо зараз!