Про компанію

Про компанію Віза Ленд, візова агенція Київ, Україна

Компанія Visa Land працює на вітчизняному ринку протягом шести років. За цей час ми виросли з маленької фірми в великий візовий центр, який надає широкий перелік послуг, пов’язаних з оформленням, видачею віз,бронюванням квитків, готелів, соціальним страхуванням і так далі. Ми прекрасно розуміємо, що обслуговування кожного клієнта повинно бути високоякісним. Тому ми поставили собі за мету надавати замовникам максимально ефективний сервіс, здатний вирішити всі проблеми. Користувачі наших послуг завжди отримують оперативні відповіді за допомогою оповіщення через електронну пошту, співробітників колл-центру і вбудованого чату.


Для поліпшення якості виконання робіт активно впроваджуються нові технології, реалізовуються інноваційні рішення. Таким чином, ми гарантуємо оперативне надання послуг незалежно від того, скільки конкретно віз необхідно нашому клієнтові. Тепер не треба витрачати багато часу на очікування в чергах в посольстві. Досить залишити заявку – і кваліфікований персонал оперативно підготує та оформить всі необхідні документи.

Діяльність компанії Visa Land ведеться в повній відповідності з нормативним законодавством України. Для отримання докладної консультації зв’яжіться з менеджерами за номерами, вказаними в розділі «Контакти».


Документи компанії


| |

Задайте питання нашим спеціалістам прямо зараз!