Віза моряка США

Допоможемо оформити візу для моряків в США

Оформлення дозволу на в’їзд в іншу країну – справа досить клопітка, адже потрібно зібрати масу документів. Компанія Visa Land допоможе вам оформити будь-яку візу – як робочу, так і туристичну. Розумні ціни, уважний підхід до кожного клієнта, а також швидкі терміни оформлення – все це приваблює наших клієнтів. Найбільш часто замовляють послугу – морська транзитна віза c1d.

Морська віза c1d – кому потрібна?

Віза c1d є самим популярним серед інших дозволів на в’їзд до Америки – вона дає право роботи для моряків знаходитися на території Сполучених Штатів Америки. Комбінація букв у коді не випадкова – c1d віза підходить для членів корабля судна, який транзитом перетинає територію США, а також для тих, хто має намір працювати на американських судах. Знадобиться наступним категоріям громадян:

 • Капітан або інженер корабля.
 • Весь обслуговуючий персонал судна – наприклад, косметолог, повар або фітнес-тренер на круїзному лайнері.
 • Учні (стажери).

Категорія D – візи, які не дають права для виходу в місто з морського судна. Для тих, хто має намір оглянути Америку або відвідувати магазини під час відвідування, необхідно оформити дозволену візу комбінованого типу, таку як, як c1d віза.

Для яких цілей не потрібна віза для моряка в USA?

Приклад 1 – ви є спеціалістом по ремонту. Судно, яке потребує ремонту, знаходиться на території Америки. У такому випадку потрібно оформити категорію В1.

Приклад 2 – Для членів екіпажу риболовних суден, що належать США. Візова категорія в такому випадку – Н1.

Приклад 3 – Ви є працівником, який замінює іншого члена екіпажу (захворів, пішов у відпустку тощо). Потрібна категорія – В1.

Приклад 4 – Для членів екіпажу приватних яхт з інших країн, за умови, що подорож по території штатів буде довшою, ніж 29 днів, підходить категорія В1.

Американська віза для моряків – Ціна

Наша компанія надає послуги оформлення різноманітних візових дозволів за розумні гроші. Американська виза для моряків і її вартість:

Тип візи Термін оформлення Ціна
В1/В2 – 10 років від 3 рабочих діб 160$ + 1500 грн
С1/D (для членів екіпажу) від 3 рабочих діб 160$ + 60$
(При наявності всіх документів)
С1/D (для членів екіпажу) від 3 рабочих діб 160$ + 180 $ 
(Мінімальний пакет документів)

Транзитна віза США, як правило, оформлюється без особливого клопоту для громадян України. Вам залишається замовити послугу оформлення та надати папери – в найкоротші терміни дозвіл на перетин кордону буде готовий.

Для замовлення візи або отримання консультації заповніть форму зворотнього зв’язку

  Морська віза США – список необхідних для оформлення документів

  Американська віза для моряків оформляється компанією Visa Land в місті Київ. Також для всіх клієнтів з інших міст таких як Одеса, Херсон та інших міст України віза оформлюється після надання повного пакету документів:

  1. Дійсний закордонний паспорт. Наша компанія допоможе вам в найкоротші терміни замінити його в разі простроченого документа.
  2. Паспорт моряка (оригінал).
  3. Оплата консульського збору в розмірі 160 доларів.
  4. Фотографія 5 на 5 см (електронного формату).

  Це все – інші документи для отримання робочої візи в США ми беремо на себе. Звичайно ж, від вас також буде потрібно присутність на співбесіді.

  Віза для моряків в США – порядок оформлення в компанії Visa Land

  Як замовити морську візу в США? Все дуже просто:

  1. На сайті можна скористатися формою зворотного зв’язку. Просто вкажіть номер телефону, і наш фахівець зв’яжеться з вами протягом 10 хвилин. Ви також можете зателефонувати за вказаним номером телефону. Під час розмови уточнюються всі деталі оформлення морської візи c1d.
  2. Оплата консульського збору в розмірі, зазначеному вище. Для зручності це можна зробити через електронну систему платежів. Без оплати подальше оформлення неможливо.
  3. Надання нашим співробітникам вищевказаних документів.
  4. Призначення дати і часу, коли ви готові пройти співбесіду для моряків. Під час процедури працівник посольства не тільки поставить запитання, а й зніме відбитки пальців.

  Морська віза США – додаткова інформація

  Ви можете подати заяву на отримання морської візи США без своєї особистої присутності. Однак відвідування співбесіди, зрозуміло, потрібно відвідати особисто. Не варто відкладати розмову – при перенесенні термінів працівник посольства може відмовити у видачі.
  Віза категорії D припускає знаходження в Америці не довше 29 днів. Територією країни вважаються – Аляска, Багами, Пуерто-Ріко, Гуам, Віргінські острови і континентальна частина Штатів. Віза моряка США оформляється обов’язково, в іншому випадку порушника можуть заарештувати і депортувати без подальшого права в’їзду. Крім того, судно також можуть затримати на кордоні.
  Діти і дружини НЕ МОЖУТЬ відвідати Америку по транзитній морській візі. В даному випадку оформлюється категорія В1 для кожного члена сім’ї. Якщо передбачаються інші цілі поїздки, найкраще проконсультуватися з фахівцями компанії Віза Ленд.
  Важливий нюанс – робоча морська віза c1d залишається такою навіть у разі прострочення закордонного паспорта і його подальшої заміни.

  Перелік запитань на співбесіді для моряків

  У процедурі немає нічого складного – співробітник посольства поговорить з вами для уточнення всіх деталей, а також визначить, чи підходить бажана візова категорія до вашої мети візиту. Також консул знімає відбитки пальців. Ось список можливих питань в посольстві:

  • Яка мета вашого візиту до Сполучених Штатів Америки?
  • Питання, пов’язані з працевлаштуванням в США, і головним чином, назва компанії, що видала запрошення.
  • В яких ще країнах ви були протягом останніх п’яти років?
  • Яку роботу ви будете виконувати на судні, посаду.
  • Який термін перебування в водах Америки?

  Після співбесіди оголошується рішення про видачу візи, або ж про відмову. Щоб запобігти отриманню негативного рішення, важливо уважно заповнити анкету (без граматичних помилок, вносити тільки достовірну інформацію), а також надати якісне фото, відповідне по всіх пунктах. Крім того, заздалегідь зверніть увагу на свій закордонний паспорт – до закінчення його терміну дії не повинно залишатися менше 90 днів, також в ньому має залишатися мінімум 2 чистих сторінки. Співробітники компанії Віза Ленд допоможуть вам на всіх етапах оформлення дозволу на роботу в Америці. Наші клієнти найчастіше отримують візу вже через 7 робочих днів після звернення.

  Типові запитання для оформлення віз

  Скільки часу буде оформлятися віза?

  Як правило, цей термін складає від трьох до 14 робочих днів. Середній термін – 7 РОБОЧИХ днів. Після позитивного рішення по візі ви також отримаєте свій закордонний паспорт протягом пари тижнів поштою.

  Що робити в разі відмови?

  Як правило, при правильному оформленні всіх документів і анкети проблем не виникає. Якщо співробітник консульства все-таки відмовив у видачі дозволу, то вам вкажуть на помилки, які можна буде виправити.

  УВАГА! НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА перетинати кордон СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ БЕЗ оформлення візи. До порушників застосовуються заходи АЖ ДО АРЕШТУ, КРІМ ТОГО, СУДНО ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАТРИМАТИ НА КОРДОНІ.

  Чи можна залишатися в Америці, якщо термін дії візи закінчився?

  Як вже говорилося вище, влада Сполучених Штатів Америки вкрай строго ставиться до порушників, які перебувають на території країни без потрібної категорії візи. Прострочення навіть на один день може спричинити серйозні наслідки. Ви можете подати заяву на продовження візової категорії через 6 місяців після того, як покинули США.

  Чи можу я взяти з собою родину?

  Дана категорія візи не передбачає в’їзду дітей і подружжя. Для них знадобиться окремий дозвіл, оформити який також можливо в нашій компанії.

  Чому краще замовити послугу у нас?

  При оформленні важливих документів і дозволів постає питання – як зробити все правильно? Відповідь очевидна – звернутися в перевірену компанію, яка надасть допомогу на всіх етапах. Visa Land має наступні плюси:

  • Наша компанія успішно працює вже 6 років. Кожен наш клієнт залишився задоволений, про що підтверджує відсутність негативних відгуків. Уважний підхід до кожного – наші принцип.
  • Професійні співробітники, які чудово володіють знаннями про всі тонкощі оформлення віз (як туристичних, так і робочих). Ми допоможемо вам на всіх етапах – заповнення анкети, розбір питань співбесіди, допомога при зборі потрібних довідок.
  • Розумні ціни. На сьогодні вартість оформлення робочої візи в Америку в нашій компанії можна назвати однією з найнижчих. Оплата проводиться за фактом отримання дозволу! Ніяких передплат не потрібно.
  • Оплатити послуги можна будь-яким способом, крім того, всі документи і анкети можна відправити в електронному вигляді. Якщо вам не хочеться нікуди їхати, співробітник Віза Ленд сам приїде до вас.

  Потрібна віза моряка США? Звертайтеся до нас! Ви отримаєте документ в найкоротші терміни, без довгих черг і нескінченних очікувань.