Великобританія

Багата історія, культура та місцевість Великобританії не схожі ніде в світі. Місце, яке визначається його спадщиною, але оновлене новими ідеями. Культура, глибоко укорінена в історії, але сформована сьогоднішніми людьми. Сільська місцевість, велика і розтягнута, але швидко розвинулася з сучасної транспортною розв’язкою і технологіями. Що б особисто стати свідком, всього того що Вас чекає на цій місцевості Вам необхідно завчасно оформити віза до Великобританії.

 Великобританія Чим зайнятися

 • Рекомендуємо Вам відвідати трек на Пембрукшірском узбережжі (Pembrokeshire Coast Path) в Уельсі для пейзажів і стежок уздовж берегової лінії протяжністю понад 186 миль, які часто зізнаються кращими в світі видами.
 • Для справжніх гурманів і кулінарних гуру буде можливість особисто приготувати їжу в Школі Кулінарії в ресторані Bodnant Welsh. Кращі валлійські шеф-кухаря допоможуть новачкам передовим і професіоналам навчитися готувати нові страви і насолоджуватися своєю кулінарною майстерністю.
 • Відправляйтеся в модний Глазго, щоб знайти свою нову улюблену групу або виконавця на одному зі своїх численних культурних заходів та фестивалів. Часто протягом одного тижня відбувається до 130 різних музичних подій. Для цього вам необхідно отримати візу. Дізнайтеся у наших фахівців як оформити туристичну візу до Британії.
 • Проведіть ледачий день, підбираючи скульптуру в лондонському Tate Modern.
 • Пройдіть по ландшафту, мабуть, найпопулярнішого варіанту в Шотландії, на поле для гольфу. Є більше 550 на вибір. Дізнайтеся вартість оформлення віза до Великобританії Київ, залиште замовлення, і ми зв’яжемося з Вами в найкоротші терміни.
 • Відвідайте стіна Адріана, 80-мильну стіну римської Британії, розпочату в 122 році нашої ери, яка включає в себе ракети, бараки, вали і форти. Що б все це побачити і відчути, Вам необхідно заздалегідь отримати дозвіл на в’їзд, залиште замовлення, і наші менеджери підготують весь список документів для туристичної візи до Великобританії.
 • Відвідайте один з всесвітньо відомих вінчестерів віскі в Шотландії, є п’ять різних регіонів віскі, кожен зі своїм унікальним смаком для дегустації.
 • Прогуляйтеся в один з 400 замків Уельсу, щоб побачити повний спектр архітектурних чудес фортець, вікторіанських садів, приватних кімнат і чарівних видів. Зверніться до візове агентство Visa Land, за детальною консультацією по вибору правильного типу віза до Великобританії.
 • Прогуляйтеся по гігантським Біоми проекту Cornwall’s Eden, який включає в себе найбільші криті тропічні ліси в світі.
 • Також, рекомендуємо Вам відвідати, Королівський будинок Единбурга, починаючи з Единбурзького замку і закінчуючи Палацом Будинки Холіруд.
 • Ви зможете побачити The View from The Shard, частково відкриту оглядовий майданчик на 72-му поверсі найбільшого будівлі Лондона.

Зв’яжіться з одним з наших експертів по Великобританії, щоб розпочати

планування власної подорож до Великобританії.