Чим зайнятися в Новій Зеландії

заняться в Новой Зеландии |Нова Зеландія залишається недоторканим раєм, очікують відкриття. Ви будете вражені приголомшливими горами, вулканами, фіордами, природним лісом і прекрасними пляжами. Пройдіть через захоплюючу пустелю і вдихніть фони, зроблені на срібному екрані.

Чи перебуваєте ви в розкішній віллі на березі океану, в величному гірському будиночку або в затишному кемпінгу, ви обов’язково знайдете свій рай в Новій Зеландії.

Нова Зеландія Чим зайнятися

• Рушайте в «чорний сплав по воді» в печерах Вайтомо на Північному острові в регіоні Вайкато або випробуйте стрибки з тарзанки, які були винайдені тут.

• Поймайте гру в регбі з деякими фанатами Нової Зеландії. На кожному розі є ознаки спорту, будь то хлопчик, який удосконалює свій удар в парку, або гордий прихильник, що носить сорочку своєї команди в торговому центрі.

• Познайомтеся з культурою маорі – познайомтеся з місцевими жителями і насолодитеся святом Ханги, приготованим в земних печах. Маорі складають 14% населення, і їх історія, мова і традиції мають ключове значення для ідентичності Нової Зеландії.

• Дослідіть льодовик Франца-Йосипа на прогулянці з гідом, щоб відповідати будь-якого рівня кваліфікації. Похід до вибору оглядових майданчиків для більшого огляду цієї дивовижної річки льоду.

• Насолоджуйтеся келихом вина на класичній новозеландської винної стежці через приголомшливі пейзажі, парки, нічні клуби і багато іншого, з можливістю спробувати і зробити покупки в більш ніж 120 дверях льоху, а також у безлічі ресторанів і кафе з виноградниками.

• Погрійтеся в цілющою геотермальної гідромасажною ванні або подивіться більше розваг в Роторуа з гейзерами, гарячими джерелами, калюжами киплячій бруду і шиплячими кратерами.

• Прокатаєтеся на байдарці по озеру Таупо по наскального різьбі маорі або перевірте свої навички на прісній воді річки Вангануи за допомогою декількох порогів.

• Подивіться на одного з мешкають в Каікоура китів на екскурсії на човні. Насправді Каікоура, на східному узбережжі Південного острова, є одним з небагатьох місць в світі, де можна легко побачити кашалотів.

• Познайомтеся з цим Средиземьем, відвідавши фільм «Хоббітона», показаний у фільмах «Володар кілець» і «Хоббіта». Понад 150 місць були використані у фільмах.

4300 квадратних кілометрів південного острова Нової Зеландії визнані Міжнародним заповідником темного неба, завдяки чому тут розташовані одні з найдоступніших обсерваторій в світі для перегляду сузір’їв і падаючих зірок.

Зв’яжіться з одним з наших експертів по туризму, щоб почати планувати свою відпустку в Новій Зеландії.