Що вимагатимуть США у іноземних туристів?

США ПЛАНУЮТЬ ВИМАГАТИ ЩЕПЛЕННЯ ВІД COVID-19 ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ПОДОРОЖІВ

Вимога стане частиною поетапного підходу адміністрації до послаблення обмежень на в’їзд до країни іноземців, у тому числі й для громадян України, які планують в’їхати за візою B1/B2.

Адміністрація Президента робить перші кроки до того, щоб майже всі туристи та відвідувачі США були щеплені від COVID-19, заявив офіційний представник Білого дому. Вимога стане частиною поетапного плану адміністрації щодо зменшення обмежень на в’їзд до штатів усіх категорій іммігрантів та не іммігрантів. Остаточні терміни ще не вирішені, оскільки відомчі групи вивчають, як і за яких умов безпечно повернутись до відновлення стандартних поїздок.

В результаті очікується, що всі туристи та інші категорії відвідувачів, які в’їжджають в країну, за деякими винятками, повинні отримати вакцинацію від КОВІД 19 для в’їзду на територію Сполучених Штатів Америки.

Згідно з правилами, мандрівники, які не є резидентами, які побували в Китаї, Шенгенській зоні, Британії, Ірландії, Бразилії, ПАР та Індії протягом останніх 2-х тижнів – заборонено в’їзд до США.

Усі туристи та відвідувачі США, незалежно від наявності вакцини, повинні пред’явити документ про негативний результат тестування на COVID-19, зробленого протягом 3 днів після прильоту в країну.

На жаль, на сьогоднішній день поїздки в США з метою туризму, ведення бізнесу, зустрічами з партнерами або відвідування родичів та друзів – не доступні! Залишається очікувати послаблення обмежень для звичайних повсякденних поїздок до штатів.

РЕКОМЕНДУЄМО ВАМ ПОВ’ЯЗАТИСЯ З НАШИМИ ФАХІВЦЯМИ ДЛЯ ТОГО ЩО ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНУ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЗА МОЖЛИВИМИ ВАРІАНТАМИ ОТРИМАННЯ ВІЗИ В США У 2022 році