Гарна новина для туристів. Лондон відкрили.

Де зупинитись, та чим зайнятись і що нового в Лондоні

Ура! Лондон відкритий. Сполучене Королівство недавно послабив обмеження на поїздки, дозволивши повністю вакцинованих мандрівникам зі Сполучених Штатів та Європейського Союзу відвідувати країну без карантину.

Незважаючи на те, що щеплені відвідувачі повинні як і раніше мати негативний результат на COVID-19 до посадки на рейс і знову протягом двох днів після прибуття до Великобританії, зміна, що набула чинності 2 серпня, є значним, оскільки робить відвідування Великобританії реальною можливістю , для громадян України вперше майже за два роки. Пункт призначення в значній мірі відкритий з обмеженими обмеженнями, але є деякі речі, які мандрівники повинні знати перед поїздкою.

Так само настійно рекомендуємо Вам перед польотом ознайомитися з правилами перерахування Британської кордону і завчасно подбати про те що б у вас була діюча віза до Британії необхідної категорії, в залежності від мети візиту.

РЕКОМЕНДУЄМО ВАМ КОНТАКТИ З НАШИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ ДЛЯ ТОГО ЩО БИ ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНУ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ З ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ В Британії ДЛЯ УКРАЇНЦІВ В 2021 році