Робоча віза в Литву

віза в Литву |

Якщо вам потрібна робоча віза в Литву, компанія Visa Land може надати допомогу в її отриманні. Ми даємо гарантію, що послуги будуть надані якісно та оперативно. Вам не доведеться вирішувати питання із записом на прийом до посольства, стояти в чергах, готувати численні анкети і документи. Робота в Литві – це працевлаштування в країні Євросоюзу, що дає певні фінансові переваги і соціальні привілеї. Подайте заявку, і фахівці компанії негайно приступлять до вирішення вашого питання.

Як отримати візу для роботи в Литовській Республіці

Іноземні громадяни, які бажають на законних підставах працевлаштуватися в Литві, повинні отримати дозвіл на роботу, також відоме як віза категорії D. Передбачається сувора послідовність дій. Перед тим, як зробити робочу візу в Литву, необхідно укласти попередню угоду з місцевим роботодавцем про працевлаштування. Тільки запрошення на роботу може бути підставою для видачі національної робочої візи. Коли це питання вирішене, можна подавати заяву в посольство, з відповідним пакетом документів.

Якщо вам потрібна віза в Литву робоча в форматі «під ключ», зв’яжіться з фахівцями нашої компанії – вони нададуть консультаційну підтримку, індивідуально розглянуть вашу ситуацію. Ми гарантуємо, що питання про дозвіл на роботу буде вирішене позитивно, з мінімальними витратами з боку клієнта. Ми займаємося не тільки збором пакету документів, але і забезпечуємо професійний супровід при подачі в консульство. Компанія бере на себе всі зобов’язання, пов’язані з рішенням візових питань – і за документами, і по взаємодії зі співробітниками посольства.

Вартість робочої візи в Литву

Наше агентство пропонує оформлення робочої візи в Литву на максимально вигідних умовах. Оптимальний варіант для клієнта – комплексний супровід, в рамках якого передбачено підготовку документів, робота з посольством, рішення можливих юридичних питань та інші послуги.

Робоча віза в Литву, ціна оформлення «під ключ» в нашій компанії:

Категорія візи Терміни оформлення Вартість
Національна віза в Литву, тип D (робоча), 1 рік 7 робочих днів 399 євро

Список документів для отримання робочої візи в Литву

  • Закордонний паспорт (оригінал).
  • Ксерокопія громадянського паспорта (всі сторінки – 16, навіть якщо вони без будь-якої інформації).
  • Копії водійських прав типу С1Е або СЄ (якщо такі є).
  • Копія коду ІПН.
  • Дві фотографії формату 35 на 45 міліметрів (білий фон, особа повинна займати не менше 80 відсотків площі знімка).

Процес підготовки документів та вирішення організаційних питань безпосередньо у візовому агентстві – не більш трьох робочих днів. Після подачі в консульство робоча віза в Литву для українців надається протягом 7 робочих днів. Якщо клієнт знаходиться в іншому місті і не може приїхати до Києва для отримання візи, є варіант з доставкою паспорта кур’єром, за вказаною адресою. Документ з робочою візою доставляється протягом двох днів, послуга обійдеться клієнтові в 150 гривень (оплата попередня, на етапі подачі пакета документів в литовське консульство).

Щоб уникнути додаткових витрат, досить грамотно розпланувати свій час і знайти можливість приїхати до Києва за візою. Це дозволить швидше отримати документ, і обійдеться значно дешевше. Всі нюанси щодо того, як відкрити робочу візу в Литву, ви можете дізнатися при зверненні до наших фахівців. Зробити це можна безпосередньо по телефону, або залишивши заявку на сайті. Оператори на зв’язку з 9 години ранку до 21 години вечора.

Вимоги до іноземних громадян, які бажають працювати в Литві

Ще до того, як буде подаватися заява на надання трудової візи, вакансія, на яку претендує іноземний громадянин, повинна бути зареєстрована в литовській біржі праці. Це відбувається за місяць до звернення за візою. Протягом місяця литовці і іноземці, які постійно проживають в країні, можуть подати заявку на працевлаштування, якщо відповідають вимогам компанії-роботодавця.

Іноземний громадянин, який бажає працювати в Литві, повинен відповідати певним вимогам:

  • Протягом останніх двох років повинен бути мінімум рік роботи в сфері, на працевлаштування в якій претендує людина вакансії.
  • Наявність достатньої кваліфікації для роботи в певній сфері, з підтвердженням офіційними документами (дипломи про освіту, а також сертифікати та свідоцтва про проходження профільних курсів, семінарів).

Часті питання по литовським робочими візами

Куди подаються документи, і в які терміни надається литовське дозвіл на роботу?

Безпосередньо в Литві документи подаються на біржу праці. Через місяць після публікації вакансії надається дозвіл на роботу.

Як в Литві отримати посвідку на проживання?

Коли документи для дозволу на роботу подано, можна звернутися за дозволом на проживання. Оформленням ВНЖ займається литовська міграційна служба, або посольства (консульства) Литви в інших країнах.

Задайте питання нашим фахівцям прямо зараз!