Закохатися в Францію

влюбится во Францию |Неважко спокуситися красою Франції – її середньовічними селами і виноградниками; його галасливі міста і апетитна гастрономія; його сільська місцевість з лавандовим відтінком і чарівна культура.
Франція є сумішшю чарівних парадоксів: місце, яке вражає, як історично, так дивно і монументально. Від Парижа до Ліона, Ніцци і Марселя, один візит, і ви зрозумієте, чому так багато закохується до Франції.

Франція Чим зайнятися

  • Відкрийте для себе місто світла і любові, Париж, за допомогою самостійної пішохідної екскурсії. Пройдіть через райони, зупиніться у одного з численних бістро, станьте свідком культового пам’ятника, присвяченого полеглим героям Франції, Тріумфальної арки, що задихається від неймовірної краси і висоти Ейфелевої вежі; піднятися по сходах Нотр-Дам для кращого вигляду на місто; або подивитися знамениту Мона Лізу в захоплюючому дух Луврі.
  • Спробуйте кращі в світі бульбашки в регіоні Шампань. Екскурсія по підземних печер, щоб побачити, як готується дорогоцінний продукт. Після цього відвідайте чарівні міста Реймс і Еперне, щоб випити келих кращого вина цього регіону.
  • Вийдіть на вулицю в ліричних пейзажах Франції, здійснивши поїздку на канатній дорозі, що відкриває льодовикові панорами в Шамуа, катання на санях за найвищою піщаною дюні в Європі (дюна Пилат) в Ла-Тезе-де-Бюш або через лавандові поля Провансу для прекрасного виду ароматичні речовини.
  • Розпаліть апетит смачним гастрономічним туром по країні. Підійдіть з необачно енергією і з’їжте якомога більше теплих шоколадних круасанів, крокетний месьє, млинців, ситних сирів, м’ясних закусок і хрусткою качки.
  • Взимку вирушайте по схилах в Валь-д’Ізер або підніміться по дорозі до найвищого перевалу Франції – Коль де І’Ізеран. Незалежно від того, чи є ви фанатом безжального порошку або новачком, в цій прекрасній місцевості і навколо неї можна знайти безліч трас.
  • Випробуйте життя в якості аристократа в захоплюючих дух замках, які рясніють уздовж Долини Луари. Відвідайте Шато-де-Вілландрі з садами, настільки ж знаменитими, як будинок, або значний Шато-де-Шенонсо, який розташований над приватним ровом і колись був домом для королеви.
  • Втеча на узбережжі з відвідуванням Ніцци, де проходить знаменитий Каннський кінофестиваль, який проходить кожен травень. Або втопите пальці ніг в м’яких пісках Сен-Тропе. Для відвідування пляжу з більш глибокими історичними подіями, відвідайте Нормандію, де вага зруйнованого війною можна відчути з кожним кроком.

Отримайте допомогу в плануванні вашої подорожі до Франції від наших досвідчених експертів з подорожей.