У січні 2018 року запустять другу лінію друку закордонних паспортів

иногородним |

З метою скорочення черги і термінів виготовлення закордонних паспортів урядом було прийнято рішення про запуск другої лінії друку вартістю 1,7 млн ​​(€), що дозволить виготовляти вдвічі більше паспортів на добу. Раніше пропускна здатність поліграфкомбінату становила 10000 паспортів, з запуском 16 січня 2018 року дана продуктивність підвищиться до 21000 паспортів на добу.

Потреба в новому обладнанні існувала ще з 2014 року, тому в серпні 2017 року Мінекономрозвитку було прийнято рішення про збільшення прибутку на 35% шляхом зменшення чистого прибутку комбінату, що дозволило закупити обладнання компанії IAI Industrial System B.V. Таке обладнання використовується в більш ніж 25 країнах світу і дозволяє виготовляти майже 4 млн паспортів на рік.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів вважає що за допомогою нового обладнання чергу по персоналізації закордонних біометричних паспортів буде ліквідовано протягом наступних 2-3 місяців.

Бажаєте швидко оформити документ, заплативши при цьому порівняно невеликі гроші?

Залиште заявку на сайті прямо зараз, або зателефонуйте операторам колл-центру Visa Land за номерами, вказаними розділі Контакти.

Ми з великим задоволенням проконсультуємо Вас по будь-яким додатковим питанням!

Задайте питання нашим фахівцям прямо зараз!

[amoforms id=”1″]