Українцям почали видавати закордонні паспорти, які були замовлені ще в вересні

украина |

У країні склалася досить несприятлива ситуація з видачею термінових закордонних паспортів. Так дана процедура, яка за ідеєю повинна проходити в максимально стислі терміни часто затягується на кілька місяців. Так зараз у багатьох виданнях можна побачити інформацію про те, що тільки в даний момент люди стали отримувати паспорти, замовлені ще в вересні минулого року (за звичайною процедурою) і з листопада (за терміновою процедурою).

Як стверджує представник структури, дані затримки в першу чергу відбуваються через високий попит з боку населення. За правилами на отримання паспорта відводиться в разі з терміновим регламентів п’ять тижнів, а у випадку зі звичайним три місяці. При цьому як стверджують співробітники підприємства в даний момент вони роблять все для того щоб ще сильніше скоротити терміни отримання документа.

При цьому обурення громадян наростає та незабаром може привести до серйозної соціальної напруги, якщо держава не зможе змінити свою політику в цьому питанні.

Бажаєте швидко оформити документ, заплативши при цьому порівняно невеликі гроші?

Залиште заявку на сайті прямо зараз, або зателефонуйте операторам колл-центру Visa Land за номерами, вказаними розділі Контакти.

Ми з великим задоволенням проконсультуємо Вас по будь-яким додатковим питанням!

Задайте питання нашим фахівцям прямо зараз!

[amoforms id=”1″]