Кольорові гори Китаю приваблюють туристів з усього світу

горы Китая |

Формування гірських красот Китаю почалося ще багато мільйонів років назад, що було обумовлено накопиченням мінеральних відкладень і великої кількості пісковиків. Око туристів падає на китайську провінцію Ганьсу, яка своїми червоними пісковиками створює незвичайний образ морських хвиль, що радують погляд.

 

Тисячі років тому торговці з усього світу з метою торгівлі проходячи через Великий шовковий шлях зупинялися в місті Чжаньє, який був одним з найбільш розвинених міст свого часу. Але, не тільки торговий інтерес радував мандрівників. Ще однією з визначних пам’яток цих місць, були різнокольорові пейзажі цієї місцевості. Дане геологічне утворення цієї місцевості отримало назву «ландшафт Денксія» (англ. Danxia Landform). Що в перекладі означає – рожева хмара. Саме під такою назвою гори Китаю відомі в усьому світі.

Час відкладає на всьому свій відбиток. Так з часом великий, в ті часи, місто Чжаньє був забутий, як і Великий шовковий шлях. Але завдяки китайському режисерові, краса кольорових гір Китаю була відображена в одній зі сцен його фільму. Після чого вони стали одним з улюблених місць туризму.

Таку пишність і насиченість фарб можна побачити також на території Австралії, Центральної Європи, Західної Америки. Але тільки китайські ландшафти залишають своє незабутнє враження в очах туристів з усього світу!

Бажаєте швидко оформити візу в Китай, заплативши при цьому невеликі кошти?

Залиште заявку на сайті прямо зараз, або зателефонуйте операторам колл-центру Visa Land за номерами, вказаними в розділі Контакти.

Ми з великим задоволенням проконсультуємо Вас по будь-яким додатковим питанням!

Задайте запитання нашим спеціалістам прямо зараз!

[amoforms id=”1″]