Швейцарія

У зв’язку з наданням, 6 квітня 2017 року Європейським парламентом безвізового режиму для України, немає необхідності отримувати візу в Швейцарію для в’їзду, а також в інші країни Шенгенської угоди, якщо ваша мета подорожі: туризм, ділова або гостьова, не перевищує 90 днів перебування в кожному півріччі, при наявності Біометричного паспорта нового зразка. Правила перебування залишаються такими, як і при наявності Шенгенської візи.

Документи необхідні для безперешкодного перетину кордону:

  • Біометричний паспорт
  • Медичний страховий поліс
  • Документи, що підтверджують мету вашого візиту (бронювання готелю, запрошення від компанії / друзів / родичів)

Можливо, співробітники прикордонної та митної служби можуть зажадати додаткові документи, стосовно вашого візиту до Швейцарії, наприклад, підтвердження наявності фінансового забезпечення під час вашого перебування або зворотний квиток на літак, потяг чи автобус в якості доказів, що ви повернетеся.

Зверніться до наших фахівців для отримання детальної консультації стосовно міграційних питань по вашому випадку. Міжнародний візовий центр Visa Land надасть послуги: пошуку і бронювання готелю, підбору найкращого і доступного авіа перельоту у вашому напрямку, оформлення страхового поліса, пошуку туру.

ДОдаткові послуги


Якщо ви, власник закордонного паспорта старого зразка, скористатися безвізовим режимом Вам не вдасться, оскільки необхідно завчасно оформити Шенгенську візу в одному з консульств в Києві. Звернувшись в міжнародний візовий центр Visa Land, Ви отримаєте якісний і доступний сервіс по оформленню візи в Швейцарію. Наші фахівці, нададуть вам безкоштовну професійну консультацію стосовно Вашого випадку.

У разі якщо мета вашої поїздки, працевлаштування в Швейцарії, Вам необхідно буде завчасно оформити національну візу категорії «D» в консульстві, надавши необхідний пакет документів. Команда візового центру Visa Land, надасть якісний і доступний сервіс по оформленню робочої візи в Швейцарію.

Будьте впевнені, наші співробітники підготують необхідний пакет документів за вас, при необхідності здійснимо супровід в консульство на подачу. Вам не потрібно буде, займатися самостійно всією паперовою рутиною, вистоювати в чергах в консульство і переживати за відсутність необхідних паперів або в неправильному їх оформленні. Залиште цю тяганину для наших співробітників, тим самим зберігши ваші нерви і час, які ви можете використовувати з користю для себе.

Почни свою подорож в Швейцарію прямо зараз. Залиште заявку у нас на сайті, наш менеджер з вами зв’яжеться в найкоротший термін. Телефонуйте, ми відповімо на всі Ваші питання з 09.00 – 21.00.

Задайте питання нашим спеціалістам прямо зараз!

[amoforms id=”1″]