Куди піти в Римі?

пойти в Риме |

Рим – місто, чиї архітектурні шедеври в основному зводилися в епоху Ренесансу. Напевно, це єдине місто здатне похвалитися такою щільністю пам’яток на 1 кв.м. І саме через таку характерну особливість столиці Італії туристам дуже складно визначитися, що і в якому порядку подивитися. Адже в Римі так багато великого і цікавого, і подивитися це все хоче кожен, але час як завжди обмежений, а значить, і оглядовий тур теж доводиться обмежувати.

Колізей

Насамперед пропонуємо відвідати Колізей, одне з найпопулярніших серед туристів місць, куди сходити в Римі зобов’язаний кожен. Як свідчать історики, цей відомий амфітеатр приймав і бої гладіаторів, і морські битви, і полювання на диких звірів, тобто все те, що раніше викликало неймовірний захват у публіки. Саме в пошуках подібних відчуттів багато хто приходить в це одне з найкрасивіших місць світу, торкаються до стародавніх стін, правда, велика частина даної споруди вже зруйнована, але на інтерес туристів це ніяк не вплинуло.

Фонтан Треві

Найкрасивіший габаритний фонтан Риму, який користується особливим попитом серед іноземних туристів. Напевно багато хто чув про повір’я, якщо кинути туди монетку, то загадане бажання обов’язково збудеться. З такою метою тисячі туристів щороку приходять на це місце, кидають монетку і вірять. Дивовижно, алеж за рік фонтан збирає близько 2 тисяч євро!

Пантеон

Або по-іншому дана пам’ятка називається храмом богів. Значні колони, що підпирають всю будівлю, просто вражають уяву. Писані фрески, капели, статуї богів з мармуру до того ж з невеликим вікном на вершині купола створюють атмосферу спокою та таємничості в храмі. Тут ви можете знайти статуї всіх відомих римських богів.

Капітолійський пагорб

Хоча даний пагорб і невеликий в порівнянні з іншими шістьма пагорбами столиці Італії, саме він вважається основою міста. У його центрі розташовується спроектована самим Мікеланджело площа Капітолія, до якої в свою чергу веде високі сходи з мармуру. Межами площі є три місцевих палацу (Сенаторів, Консерватори і Новий палац). Два останніх зараз виконують функцію музею, останній – муніципалітет.

Римський форум

Будучи раніше політичним центром Римської Імперії, тепер це місце являє собою всього лише загадкові руїни, порослі різною рослинністю, але його краса все одно сліпуча. Так що це теж цікава пам’ятка, куди сходити в Римі просто необхідно.

Площа Венеції в Римі

Після спуску з Капітолійського пагорба перед вами постане відома у всьому світі площа Венеції. Її значення для римлян щось на кшталт значення Червоної площі для москвичів. Основною визначною пам’яткою на площі Венеції є палац Венеції і музей воскових фігур, що власне і варто відвідати. Далі починається Via del Corso, вулиця, чия популярність так само висока серед місцевих, так і серед іноземних туристів. Вона повністю заставлена всілякими магазинчиками і кафе. За невеликі гроші ви можете купити досить якісні брендові речі. І досить важко уявити туриста, що не відвідав місцевий ТЦ «Чинечитта», побудований ще в 80-х роках, що пропонує величезний асортимент самих різних товарів і послуг.

Важко повністю відповісти на питання, куди сходити в Римі, не згадавши про Ватикан, широко відомий своїм величезним собором – базилікою святого Петра, чий купол видніється на десятки кілометрів по колу.

Отже, це був коротенький екскурс по найпопулярнішим і цікавим визначним пам’яткам Риму.

Обов’язково відвідайте їх, якщо з’явиться така можливість!

Ознайомитися с порядком оформлення візи в Італію можете на сторінці нашої компанії Віза в Італію